Patrząc na Kamila, dochodziło się do wniosku, że to uosobienie sukcesu. Wysportowany, ambitny, uporządkowany. Menadżer pracujący dla międzynarodowej korporacji, łakomy kąsek dla head hunterów. Dobry samochodód, duże mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Czego chcieć więcej? Takie pytanie mógł zadać nieświadomy obserwator. Kamil doskonale radził sobie podczas negocjacji, potrafił przekonać potencjalnych kontrahentów do niewygodnych dla nich warunków kontraktu. Ale w pewnych sytuacjach cała jego pewność siebie znikała. W obecności atrakcyjnej kobiety zapominał o swoich umiejętnościach komunikacyjnych. Nie dopuszczał do siebie myśli, że są aspekty życia, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. W końcu podjął decyzję, która całkowicie odmieniła jego życie. Zapisał się do Akademii Rozwoju.

Piotr zawsze uważał się za nieudacznika. W szkole był kozłem ofiarnym, klasowym popychadłem. Kiedy jego koledzy umawiali się na randki, on przesiadywał w domu, piątkowe wieczory spędzał przed telewizorem, oglądając te same filmy. Studia nie przyniosły żadnych zaskakujących zmian. Miał 25 lat, dyplom i w jego mniemaniu, żadnych perspektyw. Znajomi omijali go szerokim łukiem, w końcu wszyscy byli w parach, a on – piąte koło u wozu. Znalazł pracę, ale ani nie dawała satysfakcji, ani nie była dobrze płatna. Pewnego dnia Piotr wracając do wynajmowanego mieszkania, zobaczył ogłoszenie zapraszające na szkolenie z zakresu pewności siebie. Przeczytał tytuł i chciał już odejść, ale zawahał się. Zastanawiając się, po co to robi, zanotował adres strony internetowej. Szkolenie trwało jeden dzień. To wystarczyło. Niewiele trzeba, aby przejść z depresji na wyżyny. Co było największym problemem Piotra? Brak pewności i wiary w siebie. Opisani wyżej ludzie, to skrajnie odmienne przypadki. Kamila i Piotra połączyło jedno – obydwaj doszli do wniosku, że ich życie może być lepsze. I obydwaj znaleźli na to sposób.

Szkolenie grupowe

Flagowe szkolenie, cieszące się największą popularnością, służy przełamaniu Twoich barier, które dotychczas nie pozwalały Ci osiągać sukcesów życiowych, jak i zawodowych. Często jeśli człowiek jest skazany sam na siebie nie jest w stanie przełamać się, by być pewnym siebie, bo jest to dla niego zbyt duży stres,. Czytanie materiałów nie zawsze przekłada się na wyniki. Natłok informacji może Cię zahamować…

Informacje o szkoleniu:

Kurs trwa 1 dzień – około 10 godzin.

Miejsce oraz godzina wyznaczana przed szkoleniem.

Wybierz datę oraz lokalizację, która będzie Ci najbardziej pasowała.

 

Po odesłaniu formularza pozostaje Ci tylko oczekiwać terminu szkolenia.

Po zapisaniu się na szkolenie i opłaceniu go, otrzymasz formularz.

 

Informacji o szkoleniu oczekuj najpóźniej na 5 dni przed szkoleniem.

Szkolenie zatytułowane Pewność Siebie jest prowadzone przez Dariusza Myszkę, trenera z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu psychologii, motywacji i technik neurolingwistycznego programowania. Pomogę Tobie zmienić lub wykształcić pozytywne przekonanie na temat Twojej osoby. Nauczę Cię, jak programować i uruchamiać pozytywne stany emocjonalne, a co szczególnie istotne – zakotwiczać je na drugiej osobie. Piotr był osobą aspołeczną, nie potrafił nawiązywać kontaktów i budować relacji z ludźmi. Pokaże Tobie, że to nic trudnego i będzie sprawiać Ci to ogromną przyjemność. „Człowiek jest z natury istotą społeczną, kto zaś nie potrafi żyć w społeczności (…) albo jest bestią albo bogiem” – pisał Arystoteles. Piotra o bycie bestią posądzić nie możemy. O bycie bogiem – tym bardziej. Życie z boku społeczeństwa także nie było dla niego stanem pożądanym. Skuteczne szkolenie, to nie tylko teoria. Dlatego przygotowałem dla Ciebie kilka praktycznych zadań, dzięki którym będzie Ci łatwiej poznawać ciekawych, interesujących ludzi. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, masz na to dosłownie kilka sekund. Powiem, co jest najważniejsze podczas pierwszego kontaktu i jak pozostawić po sobie pozytywne wspomnienie. Wystarczy jeden dzień, a staniesz się pełną pozytywnej energii duszą każdego towarzystwa.

Dowiedz się czego się nauczysz:

 • odkrywanie wewnętrznego potencjału i uwalnianie wielkiej siły która drzemie w Tobie
 • zmienisz lub udoskonalisz osobiste przekonania na swój temat
 • nauczysz się mieć wpływ na swój stan emocjonalny
 • dowiesz się jak łatwo „odpalać” w sobie pozytywne stany emocjonalne i kotwiczyć je na innych
 • zobaczysz że nawiązywanie kontaktów z nieznajomymi osobami jest łatwe, fascynujące i ogromnie rozwijające
 • zobaczysz co jest naprawdę ważne i istotne w pierwszym kontakcie z nieznajoma osobą
 • poznasz sposoby mówienia o uczuciach
 • nauczysz się czerpać więcej radości z kontaktów z innymi
 • otwartość na rzeczywistość
 • obrona własnego zdania
 • dowiesz się jak rozpoznać i wykorzystać swoje mocne i słabe strony w celu podniesienia pewności siebie
 • jak z uśmiechem na twarzy podchodzić do wszystkiego co Ci się przydarza
 • jak czerpać z życia to co najpiękniejsze właśnie dla Ciebie
 • jak robić pasjonujące Cie rzeczy – dlaczego one są tak ważne
 • pozbycie się błędnych przekonań i ograniczających Cie schematów myślowych